ABSOLUTNIE MÓWIMY NIE:
1.Masakryczne oczy,usta,brwi i nos oraz ich kolory. Jasne włosy zupełnie nie pasują do ciemnej cery,a brwi są za wysoko.Wyobraźcie sobie człowieka z reala,który ma tak wysoko umieszczone brwi,a na dodatek taki wysoki makijaż.Włosy...eee... masakra.Nos jest trochę z wysoko,znowu wyobraźmy sobie takiego człowieka.Czy to jest ładne?Dla dziewczynek,które chcę być ''laskami'' taki look jest śliczniutki.My zaś mówimy temu NIE
2.Solara,jasne włosy i podwyższone brwi oraz sweet dzióbek. Kolczyki obowiązkowe w wizerunku laski 100%.A do tego puder nałożony w ''kółeczko''.NIE,NIE i jeszcze raz NIE!
3.Oczywiście solara,usta ''laseczki'' i ogromne gały.Do tego obleśny.wysoki makijaż,brwi oraz jasny cień na policzkach.Fryzura jest okropna w tym wydaniu (rudym) i kontrastowo zlewa się z kolorem ciała.BŁE!
4.Wielu osobom taki wygląd się podoba.Lecz ja stawiam na NIE !Stłitaśne usteczka pomalowane na różowy kolorek i pomazane błyszczykiem.Oczka ze stardesign jewerly wyglądają okropnie! Pieprzyk,mi osobiście kojarzy się z owłosionym pieprzykiem...Nos jest okropny,tak jak i fryzura.Brwi są dobre,ale są stanowczo za wysoko.
5.Fryzura jest ok,ale jej kolor i kolor brwi zupełnie nie pasują! Makijaż z LUXE i ''wciągnięty nos'' wyglądają O.K.R.O.P.N.I.E! Słuchawki ze stardesign jewerly są...Dziecinne.Znowu niestetz musze napisac FUUUU!!!
I jak? Podoba się wam tego typu post?
A Wam podobają te dollki ?





3 komentarze:
Okropne,robią je tylko dzieci z zerowym poziomem inteligencji.
Bardzo inspirujący artykuł. Pozdrawiam !
Super to zostało opisane. Pozdrawiam.
Prześlij komentarz