wtorek, 26 czerwca 2012

Solary

Dzisiaj przedstawię wam post w formie poradnika o tym,jakie dollki wyglądają nieciekawie.Dziś omówimy solary tzn. : lalki o ciemnym kolorze skóry ,które wyglądają jakby zbyt spaliły się na słońcu.Dla niektórych wygląda to pięknie (zwłaszcza dla początkujących użytkowników),ale powoli zaczyna przeważać liczba osób,którym się to nie podoba.Teraz przejdźmy do rzeczy:
ABSOLUTNIE MÓWIMY NIE:
1.Masakryczne oczy,usta,brwi i nos oraz ich kolory. Jasne włosy zupełnie nie pasują do ciemnej cery,a brwi są za wysoko.Wyobraźcie sobie człowieka z reala,który ma tak wysoko umieszczone brwi,a na dodatek taki wysoki makijaż.Włosy...eee... masakra.Nos jest trochę z wysoko,znowu wyobraźmy sobie takiego człowieka.Czy to jest ładne?Dla dziewczynek,które chcę być ''laskami'' taki look jest śliczniutki.My zaś mówimy temu NIE
2.Solara,jasne włosy i podwyższone brwi oraz sweet dzióbek. Kolczyki obowiązkowe w wizerunku laski 100%.A do tego puder nałożony w ''kółeczko''.NIE,NIE i jeszcze raz NIE!

3.Oczywiście solara,usta ''laseczki'' i ogromne gały.Do tego obleśny.wysoki makijaż,brwi oraz jasny cień na policzkach.Fryzura jest okropna w tym wydaniu (rudym) i kontrastowo zlewa się z kolorem ciała.BŁE!

4.Wielu osobom taki wygląd się podoba.Lecz ja stawiam na NIE  !Stłitaśne usteczka pomalowane na różowy kolorek i pomazane błyszczykiem.Oczka ze stardesign jewerly wyglądają okropnie! Pieprzyk,mi osobiście kojarzy się z owłosionym pieprzykiem...Nos jest okropny,tak jak i fryzura.Brwi są dobre,ale są stanowczo za wysoko.

5.Fryzura jest ok,ale jej kolor i kolor brwi zupełnie nie pasują! Makijaż z LUXE i ''wciągnięty nos'' wyglądają O.K.R.O.P.N.I.E! Słuchawki ze stardesign jewerly są...Dziecinne.Znowu niestetz musze napisac FUUUU!!!


I jak? Podoba się wam tego typu post? 
A Wam podobają te dollki ?




3 komentarze:

Kasiulka / D0dziuhna pisze...

Okropne,robią je tylko dzieci z zerowym poziomem inteligencji.

Wojciech Roszkowski pisze...

Bardzo inspirujący artykuł. Pozdrawiam !

Mateusz Domański pisze...

Super to zostało opisane. Pozdrawiam.