Jak już zapewne wiecie admini dodali nowe badziewie na stardoll.Są to ''poziomy''.Mnie nie bardzo spodobały się one.Admini oczywiście zamiast udoskonalić grafikę ciuchów lub dodać nowe fajne sklepy zajmują się takimi bez użytkami.Poziomy zastępują nasz wykaz starpunktów.Według mnie są tu niepotrzebne,ale podoba mi się,że można zobaczyć dalsze nagrody za sp,takie jak fryzury czy rzeczy.Admini pokazują nam nasz poziom przy avatarze,co go dosyć mocno szpeci i stardoll przy tym wygląda jak tandetna stronka dla przedszkolaków,które kochają ubierać laleczki. A teraz zobaczcie nasz ukochany paseczek poziomikóff.
Zmienił się także wygląd ''wizytówki doll''.
Zamiast tego:
Powyżej widzimy diament w prawym górnym rogu.
Teraz diamencik umieszczony jest na dole,a jego poprzednie miejsce zajęła LICZBA POZIOMÓW...
Mnie to się niezbyt podoba,a Wam? Co sądzicie o poziomach?
2 komentarze:
Łee,to jest głupie! Poziomy wg. mnie są nawet,nawet,ale ten szpecący pasek i jeszcze poziomy przy avku,to przesada.
Straaasznie nie podoba mi się ta zmiana :/
Prześlij komentarz