Żal.Admini nie potrafią robić czegoś bardzo starannie.I wychodzą tu takie usta.Masakra.
Prześlij komentarz
1 komentarz:
Żal.Admini nie potrafią robić czegoś bardzo starannie.I wychodzą tu takie usta.Masakra.
Prześlij komentarz